Przejdź do treści

jADEIt_Święty kamień mistyków

Jadeit_wspaniały o niepohamowanej energii_Święty Kamień Mistyków. Starożytne cywilizacje tworzyły z niego talizmany, które miały przynosić dobrobyt. Nosząc go blisko ciała zapewniamy sobie pieniądze, długie i szczęśliwe życie. Chroni przed czarami i złym słowem.

Ten kamień wiąże się bezpośrednio z 5 cnotami:

-odwagą

-sprawiedliwością

-współczuciem

-skromnością

-mądrością

Trzymany w domu, czysty, nieobrobiony minerał zapewnia przyjazną atmosferę, która udziela się nie tylko domownikom ale i jego gościom.

W zależności od odmiany jego działanie koncentruje się na:

Jadeit zielony: Wspomaga Cię w trakcie negocjacji. Dlatego będzie idealny dla biznesmentów i handlowców. Decyzje zostaną podjęte szybko i skutecznie. Jako kamień śnienia trzymamy pod poduszką przynosi we śnie odpowiedzi.

Jadei żółty: To symbol szczęścia i radości życia. Daje energię i motywację do działania, dlatego idealny będzie dla osób samotnych. 

Jadeit afrykański : Zapewni jasność umysłu i bezbłędne rozumowanie.

Jadeit niebieski: Symbolizuje duchową wiedzę.

Czarny jadeit: Oczyści Cię zarówno na duchowym jak i fizycznym poziomie. Ochroni w trakcie podróży. Dzięki niemu pozbędziesz się destrukcyjnych emocji, wewnętrznego strachu i złych nawyków.

Jadeit brzoskwiniowy: to błogosławieństwo od losu, uśmiech fortuny, długowieczność i radość życia.

Jak o każdy kamień tak samo i o jadeit trzeba dbać. Pamiętaj, że jego energia pochodzi z ziemi tak więc co pewien raz należy oczyścić go poprzez spłukanie wodą i naładować poprzez zakopanie w ziemi na minimum dobę. Następnie wyjmujemy do i oczyszczamy pod bieżącą wodą. Częstotliwość ładowania zależy od tego jak często nam służy. 

Najcenniejszym z jadeitów jest jadeit cesarski . Konfucjusz mawiał, iż złoto ma swoją cenę a jadeit jest bezcenny. Ten półprzezroczysty szmaragdowy minerał ma najwięcej energii ze wszystkich odmian. Jest najdroższym kamieniem na świecie, swoją ceną przewyższa nawet niezmiernie rzadki czerwony diament. Najdroższy naszyjnik, noszący miano „Doubly Fortunate” składający się z 27 jadeitowych kulek, sprzedany został za 9,3 miliona dolarów amerykańskich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »