Przejdź do treści

Magia Drzew

                                                             Jabłoń

Ostatni weekend był bardzo owocny, spotkałam wiele osób, które są czynnie zainteresowane oddziaływaniem drewna na nasze organizmy, tak więc postanowiłam ruszyć z serią artykułów w której przybliżę Wam tą tematykę, jak również opowiem o naszych własnych doświadczeniach. Temat myślę, że Wam nie obcy, każdy wie, że spacer w lesie odstresowuje, pozwala odświeżyć umysł, zrzucić nadmiar negatywnych myśli, które utrudniają funkcjonowanie w dniu codziennym. Jednak zdecydowanie mniejsza grupa osób posiada wiedzę bardziej rozbudowaną, dlatego z chęcią podzielę się moimi odczuciami, moją wiedzą oraz rozpocznę dyskusję z tymi z Was, których temat zainteresuje.

Dziś jako pierwszą do tablicy wywołać postanowiłam Jabłoń. Dlaczego? Gdyż spośród wszystkich drzew, to jest moim ulubionym.

Od wieków Jabłoń była drzewem czczonym, poświęconym Kobietom i seksualności. Jabłoń w magiczny wręcz sposób oddziaływuje na ciało kobiet. Budzi je, dodaje im wiary w siebie, pewności i przebojowości. A co najbardziej niesamowite rozpala w nich naturalną zmysłowość. To wręcz niewiarygodne ale dzięki niej Kobiety zyskują ważną cząstkę samodocenienia i zrozumienia. Czują się w pełni sobą a ich wewnętrzna kobiecość rozkwita, kompletnie bez potrzeby wsparcia ze strony mężczyzn. Po prostu aby czuć się 100 % kobietą przestają być już potrzebne komplementy, zapewnienia, adoracja, to po prostu przychodzi samo a męskie spojrzenia są już tylko oczywistą, oczywistością. 🙂

Jabłoń oddziałuje również i na inne obszary np.: na obfitość i dobrobyt. Na tym gruncie działa równie prężnie. Jedni dzięki niej, rozwijają skrzydła i idą przez życie jak burza zbierając zasłużone laury. Inni zdają sobie sprawę, że mają wszystko czego pragnęli, tylko tego do tej pory nie dostrzegali. Jeszcze inni, odnajdują w sobie nowe talenty i zaczynają się realizować.

Jabłoń otwiera w nas również ważną umiejętność bycia uczciwym wobec samego siebie, dzięki czemu przestajemy sami siebie oszukiwać, robimy uczciwy rachunek sumienia po czym jesteśmy gotowi zrobić nowy krok w kierunku samorealizacji.

Kiedy czuje się słaba i zagubiona biegnę po kawałek
drewna jabłoniowego i o dziwo moja pewność siebie powraca. Dlatego pomyślałam,
że każda z nas powinna móc czerpać siłę z tego dobrodziejstwa i tak właśnie
powstał pomysł na drobną galanterię z drewna Jabłoni, tak aby zawsze była pod
ręką i zawsze nas wspierała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »